Sette kötüleşen oyuncu Bod Odenkirk: Küçük bir kalp krizi geçirdim

Morgoth

New member
Breaking Bad dizisinde canlandırdığı Saul Goodman karakteri ile tanınan oyuncu Bob Odenkirk, salı günü ‘Better Call Saul’ dizisinin setinde kötüleşerek hastaneye kaldırılmasının akabinde toplumsal medya hesabından açıklamada bulundu. Ailesi, arkadaşları ve kendisi ismine tasa duyan herkese teşekkür eden oyuncu, kalp krizi geçirdiğini lakin yakın vakitte sete geri döneceğini söylemiş oldu.

Odenkirk Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu tabirleri kullandı:

“Bu hafta etrafımı saran aileme, arkadaşlarıma ve benim için endişelenen, sevgilerini gönderen herkese teşekkür ederim. Bu epey sıkıntı. Fakat sevginizi hissediyorum ve bu benim için fazlaca şey söz ediyor. Küçük bir kalp krizi geçirdim. Fakat Rosa Estrada ve blokajı ameliyatsız çözmeyi başaran tabipler yardımıyla uygun olacağım. AMC’ye ve Sony’ye de dayanağı için teşekkür ederim. Güzelleşmek için biraz orta vereceğim lakin yakında döneceğim.”

James McGill’in nasıl Saul Goodman’a dönüştüğünü anlatan Better Call Saul dizisinin 6. ve final döneminin çekimleri sürüyor. Final döneminin bu sene yayınlanması planlanıyor.

NE OLMUŞTU?

Bob Odenkirk, Better Call Saul’un 6. ve final döneminin çekimleri yapılırken sette kötüleşti. 58 yaşındaki oyuncu acil olarak ambulans çağrılarak New Mexico’da hastaneye kaldırıldı. Yapım da oyuncunun hastaneye kaldırılmasıyla durduruldu. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)